с. Молодіжне. Загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів с. Молодіжне

Історія школи.

Історія створення школи

В 1972 році Радою Міністрів УРСР приймається постанова «Про завершення переходу до загальної середньої освіти молоді і загальний розвиток загальноосвітньої школи УРСР».

Почалися змагання між господарствами району за право першості в будівництві шкіл. В особливому становищі виявилося с.Молодіжне. Нова забудова радгоспу ім. Тельмана не вимагала будівництва школи, бо поруч існувала школа в с.Радянське Полтавської області.

У 80-х роках радгосп ім..Тельмана був включений в план розбудови сіл. При ініціативі Музики І.А. (директор радгоспу) і підтримці 1 секретаря обкому  компартії України Бойка В.Г. в 1984 р. була представлена проектна документація і розпочалось будівництво. За 9 місяців школа була збудована. ІЇ відкриття (01.09.1986р.), перший дзвінок – це було свято. Задовго до закінчення будівництва  проблему кадрів було вирішено так: школа тільки народилась, село має назву Молодіжне, то працювати в ній саме молоді. 90% вчителів були випускниками вчорашніх  педагогічних вузів. Зараз більше досвідчених, ерудованих професіоналів, та є й молоді спеціалісти, але як і раніше колектив озброює учнів глибокими знаннями ось уже 27-ий рік поспіль.

Інформацію підготувала  вчитель історії  Кушнір В.Г.