Офіційні повідомлення

ІНФОРМАЦІЯ про  ДПА

Ø    Контрольні роботи у 4-му класі з 12 травня по 2 травня 2016 року з 3-х предметів у письмовій формі:

ü    12.05.2016 – українська мова;

ü    17.05.2016 – літературне читання;

ü    19.05.2016 - математика

.

Ø    ДПА у 9-му класі з 1 червня по 8 червня 2016 року з 3-х предметів у письмовій формі, з них:

ü    1 червня – українська мова(контрольний текстовий диктант);

ü    3 червня – математика ( алгебра та початки аналізу і геометрія) або історія України;

ü    7 червня – предмет за вибором навчального закладу.

Завдання для проведення атестації укладають вчителі відповідного фаху, погоджує педагогічна рада та затверджує керівник навчального закладу.

Ø    ДПА / ЗНО у 11 –му класі з 05 травня по 20 травня 2016 року з з-х предметів з них:

ü    05 травня – українська мова у формі зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО ) у пунктах проведення ЗНО;

ü    11 травня – математика або 13 травня – історія України (період XX початок XXI століття) у формі зовнішнього незалежного оцінювання у пунктах проведення ЗНО за вибором учня;

ü    20 травня – англійська мова у навчальних закладах за єдиними завданнями Міністерства освіти і науки України у формі тестових завдань.

З 01.02.2016 розпочато реєстрацію на ЗНО-16

6 листопада  2015 року у школі пройдуть традиційні осінні свята:
- свято врожаю для учнів 1-7 класів - о 13.00;
- осінній вечір та посвята в старшокласники для учнів 8-11 класів - о 17.00.
Запрошуємо усіх бажаючих на зустріч з осінньою казкою!
                                             ВРУ школи

Запрошуємо батьків та жителів села на свято Покрови Пресвятої Богородиці та козацькі розваги, які відбудуться 13 жовтня 2015 року 0 14.00
                                                   ВРУ школи

Шановні освітяни Царичанського району!!!
Колектив ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Молодіжне від щирого серця вітає Вас із наступаючим Новим  2015 роком!!! Бажаємо Вам  успіхів у Вашій нелегкій, але  такій благородній професії, хороших учнів, творчих досягнень.
                   Хай легко працюється,
Добре живеться,
Все вміється, множиться і додається.
Здоров'я міцного,щастя без краю,
Усього найкращого щиро бажаєм!