Режим роботи школи

Режим роботи педагогічного та обслуговуючого персоналу

1.  Внести зміни  у Режим роботи педагогічного та обслуговуючого персоналу:

1.1. Встановити час початку робочого дня для нижченазваних категорій     працівників школи:

- чергових адміністраторів школи – 8-00,

- для педагогічних працівників за 15 хвилин до початку уроку,

- для обслуговуючого персоналу о 7.30, для  працівників кухні:  о 7-00

1.2. Встановити для адміністративного персоналу ненормований робочий день із обов'язковою  реєстрацією часу закінчення роботи у книзі відпрацювання робочого часу.

2. Встановити час роботи робітників в залежності від оплати праці та відповідно до тарифікаційних ставок:

3. Вважати основною вимогою до всіх працівників школи розпочинати та закінчувати робочий день із ознайомлення з оголошеннями, розмішеними на загальношкільному стенді.

1.                  Вважати обов’язковою реєстрацію у книзі відпрацьованого часу,  фактичного  початку і закінчення роботи всіх працівників школи під час канікул у 2015-2016 н.р.

Порядок  обліку та контролю за відвідуванням учнів школи

1.                  Облік відсутніх учнів школи з зазначенням причини пропусків здійснюється старостою чергового класу під час першого  та другого уроків у книзі обліку відвідування, про що робиться відповідний запис класними керівниками.

2.                  В книгу обліку відвідування учнями школи також вносяться старостою чергового класу дані про запізнення учнів на уроки.

3.                  Класний керівник до закінчення уроків в своєму класі повинен звірити запис у книзі відвідування, відкоригувати дані про причини відсутності учнів в школі.

4.                  Черговий адміністратор здійснює щоденний аналіз інформації про відвідування учнями школи, ставить свій підпис, в разі потреби приймає оперативні заходи щодо стану відвідування та доводить інформацію про стан відвідування учнями школи на щотижневій нараді при директорі.

5.                  Книга обліку відвідування зберігається у заступника директора з виховної роботи.